Naše projekty

Výběr z projektů a produktů, které jsme vytvořili a provozujeme.

Helpdesk

app / vývoj / web

S rostoucím počtem klientů rostlo naše zahlcení v rámci komunikace, dlouhé e-mailové konverzace, zadání z různých zdrojů a další problémy. To vše nás inspirovalo k vytvoření vlastního helpdesku.

Nala

app / vývoj / web

Původně CMS systém pro uživatele a vývojáře, který se postupem času vyvinul na framework a komponenty, které využíváme pro většinu realizací.

M-air

app / vývoj / web

Systém pro správu nejen firemních procesů. Komplexní aplikace pokrývající veškerou administrativu, automatizaci, sledování spotřeby, vozového parku, evidence zaměstnanců, hlášení závad a mnoho dalšího.

Figflow

služba / vývoj

Díky rostoucí popularitě nabízíme řešení pro webdesignéry, marketéry a agentury, kteří hledají vývoj na platformě Webflow.

Imposer

app / free / online

Zdarma dostupná online aplikace pro tiskové vyřazení.

Barcard

app / služba

Inovativní aplikace pro bary a restaurace, která gamifikuje Vaši večerní zábavu a zároveň usnadní obsluhu, objednávky a případně i dopravu.

Naše práce

Kontakt

Michal Pešek

Michal Pešek

Jednatel

telefon +420 778 779 880

e-mail mpesek@simpliko.cz

SídloSIMPLIKO s.r.o.
Pardubice - Pardubičky
Zelená 251, 530 03

IČ: 06166032, DIČ: CZ06166032

Společnost je vedená u Krajského soudu v Hradci Králové.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function renderCustomContactForm() in /home/html/simpliko.cz/public_html/www/resources/content/projects.php:251 Stack trace: #0 /home/html/simpliko.cz/public_html/www/nala/src/Core/front_pattern_module/redirect_controller.php(62): include() #1 [internal function]: Nala\Core\front_pattern_module\redirect_controller->go(Array) #2 /home/html/simpliko.cz/public_html/www/nala/src/Core/front_pattern_module/front_pattern_controller.php(119): call_user_func(Array, Array) #3 /home/html/simpliko.cz/public_html/www/nala/src/Core/front_pattern_module/interface.php(17): Nala\Core\front_pattern_module\front_pattern_controller->run() #4 /home/html/simpliko.cz/public_html/www/resources/common/content.php(4): redirectToPage(Array, 'resources/conte...') #5 /home/html/simpliko.cz/public_html/www/index.php(81): include('/home/html/simp...') #6 {main} thrown in /home/html/simpliko.cz/public_html/www/resources/content/projects.php on line 251